آموزش نگارش پایان نامه دکتری 1

در انجام پایان نامه دکتری باید نحوه نوشتن و استفاده از زمان های مختلف رعایت گردد. برای مثال  استفاده از ضمایر اول شخص در انجام پایان نامه قابل قبول است؟محققانی که کار انجام پایان نامه دکتری را انجام می دهند اغلب استفاده از ضمیر های اول شخص من و ما در نوشتن آنها دیده نمی شود. معمولاً زمان استفاده شده در پایان نامه  ها زمان حال و یا گذشته می باشد.اگر نظر خود را درباره یک مطالعه قبلی به اشتراک می گذارید، بهتر است از زمان کنونی استفاده کنید.

برای مثال اگر تحقیق شما اشاره به زمان نسبتا جدید است از زمان حال استفاده کنید. برای مثال "مطالعات اخیر نشان داده است که ..." همچنین برای تعمیم دادن در مورد تحقیقات گذشته در یک منطقه استفاده می شود، مثلا "چندین محقق این محرک ها را مطالعه کرده اند ...."در انجام پایان نامه دکتری باید تمامی این موارد در نظر گرفته می شود. از زمان استفاده شده در محتوای پایان نامه دکتری تا استفاده از ضمایر مختلف همگی بسیار مهم هستند.نگارش ضعیف یکی از دلیل رایج برای رد شدن پایان نامه دکتری است. لذا باید در انتخاب کلمات مناسب برای محتوای پایان نامه دکتری حساسیت و دقت به خرج دهید.

 

 

                                                                                               

 

دانشجویان هنگام انجام پایان نامه دکتری به اشتباه فکر می کنند که تنها محتوای پایان نامه مهم است که باید منحصر به فرد باشد و نسبت به نگارش آن حساسیت به خرج نمی دهند. اما نگارش پایان نامه دکتری یکی از نکات بسیار مهم در انجام پایان نامه است. نگارش متون پایان نامه دکتری نیازمند محققانی است که هم محتوای منحصر به فرد را می توانند تولید کنند و هم نگارشی جذاب و عالی را رقم می زنند.لذا محققان از نظر ادبیات نیز باید قوی باشند و مطالبی را با ویراستاری عالی و بدون نقص بنویسند.

سفارش پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه دکتری


مطالب دیگر این گروه
نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB  نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟ چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟