تفاوت های اصلی مقالهisi و پایان نامه

تفاوت های زیادی مابین مقالهisi و پایان نامه وجود دارد، برخی از این تفاوت ها نکات بسیار ریز و دقیقی هستند. پایان نامه روی یک سوال محوری یا بیان یک جمله پژوهشی تمرکز دارد و شروعی برای پژوهش های بعدی است، در حالیکه مقاله پژوهشی یک مبحث محوری ایجاد می کند.

تفاوت های دقیق و نامحسوس میان مقالهisi و پایان نامه

پایان نامه  ها، احتمالاتی هستند که بواسطه شکل گیری مقالهisi که در قالب پایان نامه نیستند با نتیجه گیری احتمالات، آنها را باطل می کنند. مقالهisi به اثبات جملات محوری پایان نامه می پردازد و شواهد و اطلاعاتی را برای اثبات موارد مشابه جمع آوری می کند، به توصیف احتمالات و بی اثر کردن آنها پرداخته و دلایلی را در رابطه با موارد انتخابی در آینده برای سوال پایان نامه محوری مطرح می کند.

 

 

پایان نامه معمولا از یک تفکر اولیه نشات می گیرد اما مقالهisi انعطاف پذیری زیاد پژوهشگر برای توجیه سوال محوری را نشان می دهد. کلمه پایان نامه گاهی اوقات در محل مقاله پژوهشی نیز استفاده می شود، اما باید گفت پایان نامه معمولا بخشی از مقاله پژوهشی شماست نه چیز دیگری.

جملات پایان نامه شامل روش شناسی نیستند در حالیکه مقالهisi به شفاف سازی روش شناسی ، کمیت و کیفیت می پردازد. پایان نامه خود نتیجه گیری می شود اما مقالهisi به سمت توصیف و شفاف سازی خطوط پرسشنامه پیش می رود. د حالیکه اکثر این خطوط باطل و نادرست هستند، احتمالات اندکی برای ظهور آنها وجود دارد. ممکن است در آینده ساختارهای استدلالی در رابطه با این سوالات محوری  تشکیل دهید که چندان معتبر نیستند. جملات پایان نامه درباره یک سوال ساده هستند در حالیکه در مقاله پژوهشی ، تعداد سوالات در رابطه با موضوع محوری افزایش می یابد. برخی از سوالات باطل شده و برخی به عنوان شاخصه های استدلالی دیگر باقی می مانند.

با وجود تعداد زیادی تئوری های ضد بنیادی در رابطه با مدلهای پژوهشی، این خطوط، گاها ضد پایانامه تلقی می شوند و نباید قطعا باطل شوند. آنها گشایش دیدگاه های جدید اکتشافی و افق تازه دانش برپایه تکمیل این نمودارها هستند.  

سفارش پایان نامه

انجام پایان نامه


مطالب دیگر این گروه
نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB  نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟ چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟