ده نکته در ارائه هرچه بهتر پایان نامه دکتری

نگارش یک پایان نامه دکتری می تواند طی یک رقابت شدید در ماه های پایانی دوره تحصیلی تان بعد از سالها سعی و تلاش اتفاق بیافتد.

 

                                                                                                               

                                                                                                         

 

در اینجا برای افزایش شانس موفقیت شما در نگارش پایان نامه چند مرحله را توصیه می کنیم:

  • از نگارش پایان نامه دکتری به هیچ وجه نترسید به یاد داشته باشید همه نویسندگان نیاز به ویراستاری نوشته خود دارند.
  • بهتر است ابتدا پیش نویسی از طرح پایان نامه خود تهیه کنید
  • نوشته های آکادمیکی خشک و خال نیستند بلکه پشت هر کدام از آنها نگرش و نظر خاصی نهفته است.
  • روی هر فصلی که ذهنتان کاملا به جزئیات آن آگاهی دارد و با مطالب آن آشنایی کامل دارید، کار کنید.
  • در مورد مطالب پایان نامه خوب بیاندیشید، دوباره سراغ پیش نویسی که ابتدا تهیه کردید، رفته و سعی کنید با نگاه نقادانه تری آن را مرور کنید. اشتباهات فاحشی نظیر استفاده از ساختار پراکنده و عدم هماهنگی فاعل و فعل را هرگز مرتکب نشوید. شفافیت در نگارش، کلیدی ترین نکته در نگارش یک پایان نامه دکتری خوب است.
  • در بخش منابع دقت کنید منابعی را آورده باشید که مطالب پایان نامه کاملا برگرفته از آنهاست. استفاده از یک پایگاه اطلاعاتی دقیق در طول تحقیق می تواند به روند نگارش پایان نامه شما کمک شایانی کند.
  • در طول نگارش پایان نامه دکتری مراقب نقل قول های گردآوری شده از مطالب دیگر باشید و حتما به اسپل درست و حروف ایتالیک آن دقت کنید. اگر در نوشته خود از نقل قولی استفاده می کنید بهتر است آن را دوباره عبارت بندی کرده و با حفظ ماهیت مطلب به زبان خود  بنویسید.
  • به یاد داشته باشید پایان نامه شما شانس ایجاد بهترین موقعیت شغلی در رشته تحصیلی تان است و خواننده بیشتر جذب شیوه نگارش و نتیجه گیری که در پایان انجام می دهید ، خواهد شد.  

سفارش پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه دکتری

 

 


مطالب دیگر این گروه
نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB  نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟ چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟