سه سوال اصلی در نگارش عنوان پروپوزال برای پایان نامه

نوشتن پروپوزال زمان بر است، نیاز به تفکر و تلاش دارد. با وجود ایجاد رقابت در نگارش یک عنوان مناسب برای پروپوزال باید مدیریت درست، به راحتی می توانید آن را بنویسید. تمرکز روی زمان انجام پایان نامه به شما کمک خواهد کرد پروپوزالی کامل با ساختاری عالی ارائه دهید.

اولین مرحله در انجام پایان نامه و نگارش پروپوزال انتخاب عنوان است و سپس سوالات پژوهشی در رابطه با موضوع انتخابی را گسترش می دهید وروی پایان نامه خود کار می کنید و پروپوزال پژوهشی را به رشته تحریر در می آورید. زمان کافی برای انجام پروسه پروپوزال نویسی خود دارید توصیف کاملی از نقطه نظرات و ایده های جدید به شما در ایجاد اساس درست پایان نامه تان کمک خواهد کرد.

 

 

 

انتخاب عنوان برای پروپوزال خود در نگارش پایان نامه

برای انتخاب عنوان پروپوزال شاید از ایده های استاد، هم رشته ای ها یا فارغ التحصیلان قبلی این رشته استفاده کنید و از میان این نظرات با یک ارزیابی درست موضوعی که دنبالش بودید را انتخاب کنید.

  1.  آیا می توانید اطلاعات کافی و جامعی در این مورد بدست آورید؟
  2.  می توانید از موضوع پروپوزالی که انتخاب کردید با دلیل و مدرک دفاع کنید؟
  3.  موضوع انتخابی پروپوزال شما خیلی گسترده است یا خیلی محدود می باشد؟

این سوالات حین انجام پروپوزال به ذهنتان می رسید و طبیعتا باید پاسخ همه آنها را بدانید تا پایان نامه ارائه شده از سوی شما قابلیت دفاع را داشته باشد. پاسخ سوال اول به مراتب مهمتر از موارد دیگر است، برای نگارش یک پروپوزال خوب باید به عمق اطلاعات بروید و به تجزیه و تحیلی آنها بپردازید.  برای دفاع از عنوانی که انتخاب کردید و اینکه بتوانید آن را اثبات کنید بهترین روش یافتن کلیه موارد موافق و مخالف، همچنین نقاط قوت و ضعف آن است. سعی کنید عنوان پروپوزال خود را محدود کنید، بسیاری از نویسنده های پروپوزال بیشتر روی ایده ها و موضوعاتی که یکباره به ذهنشان رسیده تمرکز می کنند. 

سفارش پایان نامه

انجام پایان نامه

 

 

 

 


مطالب دیگر این گروه
نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB  نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟ چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟