پایان نامه دکتری خود را تمام کنید

بسیاری از دانشجویان دکتری، ترم آخر دانشگاه مشغول نوشتن پایان نامه دکتری هستند. آیا همه آنها این کار را بدرستی انجام می دهند، آنچه در ذهن این افراد از نگارش پایان نامه است در واقع نوشتن یک متن 300 صفحه ای است برای اینکه بهتر متوجه شوید سوپروایزر به آنها گفته است در نوشته بعد از هر کلمه از فاصله دوبل استفاده کنید اما آنها فقط یک فاصله داده اند و اینچنین است یک متن بسیار طولانی در قالب دکتری ارائه کرده اند.برای نگارش یک پایان نامه دکتری خوب بهتر است مقدمه و نتیجه گیری را با هم بنویسید این باعث جمع بندی از پایان نامه می شود، استفاده از اپلیکیشن گوشی های هوشمند به شما اجازه می دهد تکالیف قابل توجه، ضرب العجل و امور مرتبط در نوشتن مقاله مورد نظر خود را جمع بندی کرده و روی آنها متمرکز شوید.

 

                                                                                                                  

سوالاهایی که پاسخی برایشان ندارید را نادیده نگیرید بلکه به آنها توجه بیشتری کرده و سعی کنید حتما پاسخ منطقی برایشان بیابید. احتمالا به خاطر فشردگی دروس ترم پایانی و اضافه شدن پایان نامه احساس خستگی می کنید بهتر است از واژه نامه یا همان لغت نامه برای نگارش پایان نامه دکتری استفاده کنید.در انتها پایان نامه، حتما فید بکی از سوپروایزرخود داشته باشید. فراموش نکنید نگارش پایان نامه دکتری رقابت در داشتن تعداد صفحات بیشتر نیست و نباید شاهکار هنری باشد بلکه ارائه هر چه بهتر یک نوشته علمی و آکادمیکی و طرح موضوع جدید در زمینه رشته مطالعاتی شماست. از اینرو مراقب نگارشتان باشید، اولین پیش نویس را نوشته، یک ساعت رهایش کنید دوباره برگردید و اینبار با دید نقادانه تری آن را مرور کنید.  از همکلاسی، دوست خود کمک بگیرید تا زودتر به هدف واقعی خود نزدیک شوید. وقتی مشغول نگارشپایان نامه دکتری هستید خود را حبس نکنید اگر می توانید بیرون بروید از هوا، درختان و خورشید استفاده کنید.

سفارش پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه دکتری


مطالب دیگر این گروه
نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB  نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟ چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟