پروپوزال نویسی نقطه آغازین نگارش رساله دکتری  

پروپوزال نوعی طرح پیشنهادی است که از  رساله دکتری   کوتاه تر می باشد، اما به همان اندازه مهم است. تک تک دانشجویان برای نگارش پایان نامه، باید حتما به سوالات قابل توجهی بیاندیشند و پروپوزال را برای نظم و ترتیب دادن به اطلاعات و نگارش مقاله تنظیم کنند. حتی اگر نگارش آن اجباری نباشد با این حال باید آن را نوشت.

نکاتی که به شما کمک می کند پروپوزال، نقطه آغازی  رساله دکتری   خود را بنویسید.

انتخاب موضوع، سوال و عنوان

هدف از نگارش پایان نامه شما غلبه بر چه مسئله ای است؟

چرا مسئله انتخابی شما متعلق به انجمن پژوهشی، آکادمیکی و علمی است؟

چرا یافتن راه حل برای این مسئله مهم است؟

همه سوالات بیان شده برای تکمیل مسئولیت شما در امر خطیر نگارش پروپوزال مهم هستند. مطمئن شوید که فکر بکر دارید و موضوعی که برای  رساله دکتری   خود انتخاب کرده اید ارزشمند، منحصربفرد و منطقی است. نمی خواهید این مقاله ارزشمند پژوهشی را با سوال طولانی به پایان برسانید. مراقب باشید انتخاب سوال مناسب شما را به سمت فرایض آزمایشی هدایت می کند و شما می توانید مباحث قوی را ثابت کنید.

به بحث درباره انتخاب عنوان رساله دکتری  با استاد خود بپردازید قبل از اینکه نگارش مهمترین بخش پایان نامه خود را آغاز کنید.

  • عنوان
  • اهداف؛ ممکن است از نگارش آن چندین هدف داشته باشید.
  • بخش ادبی؛ بهتر است برای اثبات مطالب ذکر شده در پروپوزال خود که ردپایی از موارد ادبی در آنهاست، به مراجع آن اشاره ای داشته باشید.  
  • پژوهش؛ این مهمترین بخش پروپوزال نویسی است.
  • روش تحقیق؛ پروژه  رساله دکتری   شما ممکن است هر دو بعد تجربی و غیرتجربی را داشته باشد.
  • نتایج بالقوه؛ این نتایج پس از پژوهش و تجزیه و تحلیل قابل حصول هستند. 
  • چهارچوب زمانی؛ برنامه زمانی حاکی از مدیریت مراحل نگارش  رساله دکتری   است.
  • فهرست منابع؛ برای این بخش چنانچه جزء لاینفک کار شماست حتما با استاد خود صحبت کنید.

عناوین بالا ساختار پروپوزال نویسی در نگارش پایان نامه هستند و با پیروی از موارد گفته شده به راحتی دوره تحصیلی خود را پس از سالها به پایان می رسانید، می توانید با کارشناسان حرفه ای ما در این زمینه تماس گرفته و این بخش مهم و البته پایانی تحصیلات خود را به ما بسپارید.  

انجام رساله دکتری

سفارش رساله دکتری

 

 

 

  


مطالب دیگر این گروه
نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB  نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟ چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟