چطور کیفیت پروپوزال در نگارش پایان نامه حقوق را افزایش دهیم؟

شما یک فارغ التحصیل رشته حقوق هستید و حالا پس از سالها تحصیل در این رشته بایستی ماحصل آموخته های خود را در قالب پروپوزالی برای پایان نامه حقوق خود ارائه کنید. مطمئنا تمامی موارد اعم از انتخاب موضوع مناسب، هدف از تحقیق این موضوع، توصیف کاملی از تحقیق، مرور ادبی، روش شناسی و ترتیب فصل ها و در نهایت بخش نتیجه گیری را رعایت کرده اید و حالا زمان بررسی کیفیت پروپوزال و تکمیل پایان نامه حقوق رسیده است.

 

 

برای ارائه یک پروپوزال با کیفیت برای پایان نامه حقوق چه باید کرد؟

با مرور کلیه قسمت های نگارشی پایان نامه حقوق به راحتی می توانید انسجام موجود میان مطالب، جهتگیری درست موضوع، چگونگی قرار گرفتن سوال پژوهشی و موضوع در یک راستا را در پروپوزال خود ببینید. این عالی است اگر توانسته باشید از جملات قوی برای رساندن مفهوم استفاده کرده باشید، چرا که کیفیت مهمترین امتیاز در نگارش پروپوزال برای پایان نامه حقوق محسوب می شود. بهتر است در بخش نتیجه گیری برای اینکه بتوانید پایان نامه خود را تمام کنید با مروری دوباره نکات کلیدی ذکر شده در زیر را نیز در نگارش پایان نامه حقوق خود به کار برید:

اصلاح کردن- ارتباط میان طرح کلی، سبک و سیاق نوشته های خود را چک کنید

ویرایش- هنگام ویرایش بدون فکر، کلمات مهم را از پایان نامه حذف نکنید.

اسپلینگ کلمات- حتما اسپل کلمات را چک کنید

گرامر- اگر در رابطه گرامر و ساختار جملات نگارشی خود مشکل دارید حتما از راهنمای گرامری در این خصوص استفاده کنید.

نقطه گذاری- برای نقطه گذاری صحیح و اینکه پایان جمله دقیقا کجاست، جملات را با صدای بلند بخوانید.

پاورقی ها، منابع، نقل قول ها – این موارد باید کامل باشند، سبک درستی داشته باشند و در جای درست خود قرار گرفته باشند.

بهتر است برای اینکه بعد از مرور پروپوزال نگارش یافته پایان نامه حقوق خود چیزی را از قلم نیانداخته باشید حتما آن را در قالب دو یا سه پیش نویس، به طور کلی مرور کنید.

انجام پایان نامه حقوق

سفارش پایان نامه حقوق

 


مطالب دیگر این گروه
نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB  نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟ چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟